Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Naprawa sprzętu elektronicznego - RTV


baner-elektronika

Usuwanie awarii elektrycznych i elektronika to dwie nasze pasje dlatego nic dziwnego, że w naszej oercie znalazło się miejsce na naprawy sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Naprawiamy większość awarii sprzętu elektrycznego i elektronicznego poczynając od zasadniczo prostej budowy pieców elektrycznych (piece akumulacyjne, elektroniczne i elektryczne elementy centralnego ogrzewania, piece gastronomiczne, piekarniki, płyty grzewcze itp.), kończąc na elektronicznych urządzeniach biurowych - komputerach, monitorach LCD itp.

Naprawiamy:

  • ​Monitory LCD
  • ​telewizory LCD
  • wzmacniacze audio
  • ​urządzenia grzewcze
  • komputery
  • ​lapopy
  • .... i wiele innych

Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich urządzeń, które przewinęły się przeznasz serwis - jeśłi są Państwozainteresowani usługą serwisową, prosimy oprzesłanie zapytania na adres biuro@pogtech.pl lubskorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na każdej podstronie.
 

Szybki kontakt

Najszybszą i najbardziej efektywną formą kontaktu z naszym serwisem (zalecaną w przypadkach awaryjnych) jest kontakt telefoniczny:

tel.: 32 722 02 70


Łącząc się z numerem i korzystając z pomocy wiadomości powitalnej będą mogli Państwo wybrać odpowiedniego fachowca
Sprawy nie związane z awariami prosimy zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@pogtech.pl lub poniższego formularza

Formularz kontaktowy

pola oznaczone * są wymagane.
filtr anty-spamowy

* przepisz słowo "pogtech";
Zasięg działania

Naszym działaniem obejmujemy miasta aglomeracji Śląskiej i sąsiadujące z nimi miejscowości